Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

4 309,00 zł 2 800,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 800,85 zł

Materac Fides Janpol z wkładem z bloku lateksowego. Materac w rozmiarze 160x200 w pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FIDES JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 2 800,85
4 309,00

Materac Fides Janpol to propozycja odznaczająca się wysokim stopniem twardości. Wkład tego modelu stanowi jednolity blok lateksowy, zapewniający stabilne podparcie dla każdej części ciała. Materiał ten jest znany ze swoich właściwości antyalergicznych i przeciwgrzybiczych. Jego struktura nie pozwala na gromadzenie się kurzu, co ułatwia utrzymanie higieny i świeżości. Dzięki elastyczności lateksu kręgosłup pozostaje podparty w jego naturalnej pozycji, co usprawnia przepływ krwi i redukuje napięcie zmęczonych mięśni. Zadaniem systemu otworów we wkładzie jest natomiast zwiększenie przepływu powietrza, a także sprawne odprowadzanie wilgoci.
UWAGA! Widoczne zabrudzenie na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
JANPOL