Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 409,00 zł 845,40 zł

Materac Flamenco z wkładem kieszeniowo-piankowym. Materac w rozmiarze 80x200 oraz pokrowcu Velvet.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 1 845,40
1 409,00

Materac Flamenco Hilding to wyjątkowa propozycja, której cechą charakterystyczną są różniące się twardością strony użytkowe. Taka opcja pozwala dopasować produkt do własnych preferencji, nawet długo po jego zakupie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu różnych kombinacji materiałów – lateksu i pianki wysokoelastycznej. Wystarczy obrócić materac, a jego druga strona zaoferuje inny stopień podparcia. Rdzeń to sprawdzony system sprężyn Multipocket, które umieszczone są w oddzielnych kieszonkach, co pozwala im działać indywidualnie. Dzięki temu drgania powstające na jednej połowie materaca nie przenoszą się na drugą, co zostanie szczególnie docenione w sypialniach z łóżkiem dwuosobowym.
UWAGA! Materac rozrolowany, widoczne zmechacenia pokrowca oraz dwie plamki i jedno odbarwienie. Produkt dostępny z rabatem 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż