Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 140x200 sprężynowy – OUTLET

4 211,00 zł 3 368,80 zł

Wysokiej jakości materac Geltex Quantum Moon marki Sembella w rozmiarze 140x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 140x200 sprężynowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 3 368,80
4 211,00

Materac Geltex Quantum Moon to model sprężynowy, skierowany do klientów poszukujących produktu wytrzymałego i trwałego, zapewniającego jednocześnie najwyższy standard nocnego wypoczynku. Rdzeniem wkładu jest system sprężyn kieszeniowych, które zapewniają dynamicznie zmieniające się podparcie, zależnie od przyjętej pozycji snu. Miękkość wierzchniej warstwy to zasługa pianki Geltex, utrzymującej kręgosłup w naturalnej pozycji. Dodatkowym atutem jest otwarta budowa struktury materaca, gwarantująca przewiewność i świeżość wkładu. Zapewnia to zdrowy mikroklimat snu, pozbawiony szkodliwych mikroorganizmów i alergenów. Zdejmowany pokrowiec może być prany w temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Produkt dostępny z rabatem 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Moon Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA