Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac CONGA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 829,00 zł 1 097,40 zł

Piankowy materac Conga z najnowszej kolekcji Hilding. Materac w pokrowcu Cashmere.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CONGA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Cashmere 1 1 097,40
1 829,00

Wkład materaca Conga tworzy kombinacja aż czterech różnych pianek: wyskoelastyczna HR, FloFom, Visco oraz Velvet Touch. Dzięki specjalnemu profilowaniu powierzchnia materaca charakteryzuje się aż siedmioma strefami twardości, które zapewniają prawidłowe podparcie każdej części ciała. Jest to materac o dwóch stronach o odmiennej twardości. Jedną powierzchnię tworzy termoelastyczna, dopasowująca się do ciała pianka Visco, natomiast drugą twardsza pianka wysokoelastyczna z wkładką pianki FloFom o właściwościach chłodzących oraz wpływających na redukcję napięcia w obrębie górnych partii ciała. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Cashmere, który należy prać w temperaturze 40 st.C.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24,5 CM
Materac Conga Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż