Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

3 398,00 zł 2 208,70 zł

Materac Greengel Antibacterial w rozmiarze 140x200 i zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 2 208,70
3 398,00

Piankowy materac Greengel Antibacterial z wkładem z trzech rodzajów pian. Centralną część materaca tworzy pianka Nightfly o wysokiej elastyczności i sprężystości, dzięki czemu tworzy idealną powierzchnię dla pozostałych warstw. Po obu stronach zastosowano piankę Antibacterial o właściwościach antybakteryjnych, zapewniającą ochronę przed gromadzeniem i namnażaniem drobnoustrojów. Natomiast jako warstwę wierzchnią wykorzystano żelową piankę Greengel, która zapewnia idealne podparcie ciała podczas snu. Materac Greengel Antibacterial dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym z widocznym odbarwieniem blisko krawędzi materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Greengel Antibacterial Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC