Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac KOŁYSANKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

399,00 zł 339,15 zł

Materac Kołysanka Hilding przeznaczony dla dzieci. Materac w rozmiarze 70x140 i pokrowcu Heros.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KOŁYSANKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Heros 2 339,15
399,00

Materac Kołysanka Hilding, cieszący się pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, to model zaprojektowany z myślą o pierwszych latach życia każdego dziecka. Rozwijający się organizm wymaga szczególnego traktowania, aby proces wzrostu przebiegał prawidłowo. Materac ma dwie strony użytkowe, różnią się one stopniem twardości. W pierwszych miesiącach stabilne podparcie zapewni wkładka z kokosa, nadająca szczególnej sztywności. Włókna tej maty połączone są ze sobą antyalergicznym lateksem, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo. Rdzeń materaca buduje elastyczna pianka Flexifoam, charakteryzująca się doskonałą wentylacją.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Kołysanka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż