Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 120x200 piankowy – OUTLET

2 139,00 zł 1 497,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 497,30 zł

Piankowy materac Salsa w pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze 120x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SALSA HILDING 120x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 497,30
2 139,00

Wkład materaca Salsa jest utworzony z grubszej warstwy pianki Flexifoam oraz cieńszej warstwy pianki termoelastycznej Visco. Pierwsza z nich odpowiada za stabilizację podłoża. Wyodrębniono w niej 7 stref twardości dostosowanych do nacisku poszczególnych partii ciała, co sprawia, że sylwetka zyskuje znakomite podparcie na całej długości. Pianka Visco to z kolei warstwa, która pod wpływem nacisku i temperatury ciała mięknie, dopasowując się idealnie do kształtów anatomicznych użytkownika. Dzięki temu daje wrażenie przyjemnego otulenia i odczucie komfortu. Produkt został przebadany i uzyskał status wyrobu medycznego. Miękki pokrowiec Velvet zawiera probiotyczne mikrokapsułki, które zwalczają alergeny. Może być prany w temperaturze do 60°C.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczna jedna dziura oraz dwa niedoczyszczone zabrudzenia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny