• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 120x200 piankowy – OUTLET

2 139,00 zł 1 497,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 497,30 zł

Piankowy materac Salsa w pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze 120x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Wkład materaca Salsa jest utworzony z grubszej warstwy pianki Flexifoam oraz cieńszej warstwy pianki termoelastycznej Visco. Pierwsza z nich odpowiada za stabilizację podłoża. Wyodrębniono w niej 7 stref twardości dostosowanych do nacisku poszczególnych partii ciała, co sprawia, że sylwetka zyskuje znakomite podparcie na całej długości. Pianka Visco to z kolei warstwa, która pod wpływem nacisku i temperatury ciała mięknie, dopasowując się idealnie do kształtów anatomicznych użytkownika. Dzięki temu daje wrażenie przyjemnego otulenia i odczucie komfortu. Produkt został przebadany i uzyskał status wyrobu medycznego. Miękki pokrowiec Velvet zawiera probiotyczne mikrokapsułki, które zwalczają alergeny. Może być prany w temperaturze do 60°C.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczna jedna dziura oraz dwa niedoczyszczone zabrudzenia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny