Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac DOBRANOCKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

339,00 zł 305,10 zł

Dziecięcy materac Dobranocka marki Hilding z wkładem z pianki Flexifoam. Materac w rozmiarze 70x140.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DOBRANOCKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Heros 1 305,10
339,00

Materac Dobranocka to idealny materac dla najmłodszych użytkowników. Jest to w pełni bezpieczny, zapewniający zdrowe podparcie i rozwój ciała podczas snu, materac. Wkład materaca w całości tworzy innowacyjna pianka Flexifoam, która wyróżnia się porowatą strukturą oraz specjalnymi nacięciami, zapewniającymi odpowiedni przepływ powietrza. Pianka wyróżnia się również wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Heros. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 70x140.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Dobranocka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość