Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac RUMBA HILDING 140x200 piankowy – OUTLET

3 149,00 zł 2 204,30 zł

Materac Rumba tworzy połączenie dwóch wysokiej jakości pianek: Velvet Touch oraz Visco. Materac dostępny w pokrowcu Elips.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RUMBA HILDING 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Elips 1 2 204,30
3 149,00

Materac Rumba to gwarancja komfortowego i wygodnego odpoczynku. Wkład materaca tworzą dwie pianki. Pianka Velvet Touch została stworzona została przez inżynierów firmy Hilding, zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa, niezależnie od pozycji podczas snu. Materiał termoelastyczny Visco jest doskonałym uzupełnieniem pianki Velvet Touch. Pod wpływem temperatury ciała użytkownika dostosowuje się do jego sylwetki, usprawniając krążenie krwi, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, co przekłada się na odprężający i regenerujący sen. Materac dostępny jest w pokrowcu Elips. Tkanina, którą wykorzystano przy produkcji, cechuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w temperaturze do 60 st.C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym z jednym odbarwieniem na boku materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość