Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac RUMBA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

2 349,00 zł 1 644,30 zł

Wysokiej jakości materac Rumba z wkładem z innowacyjnej pianki Velvet Touch oraz pianki termoelastycznej.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RUMBA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Medicott Velur 1 1 644,30
2 349,00

Materac Rumba jest wysokiej jakości produktem, który zapewnia komfortowy i wygodny odpoczynek. Pianka Velvet Touch została stworzona specjalnie dla producenta Hilding, gwarantuje stabilne podparcie kręgosłupa. Elastyczność pianki wpływa na redukcję nacisków. Materiał termoelastyczny Visco jest doskonałym uzupełnieniem pianki Velvet Touch. Pod wpływem temperatury ciała użytkownika dostosowuje się do jego sylwetki, usprawniając krążenie krwi. Materac dostępny jest w pokrowcu Medicott Velur. Tkanina którą wykorzystano przy produkcji cechuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w temperaturze do 30 st.C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, lekko poklejona folia. Produkt dostępny z rabatem 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość