Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC 90x160 dziecięcy – OUTLET

758,00 zł 568,50 zł

Piankowy materac Young Special przeznaczony dla dzieci w antyalergicznym pokrowcu. Materac w rozmiarze 90x160.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC 90x160 dziecięcy – OUTLET Pokrowiec: Silver Life, Rozmiar: 90x160 1 568,50
758,00

Dziecięcy materac Young Special tworzą dwie warstwy wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej. Pianki połączone zostały bez użycia kleju, dzięki czemu we wnętrzu materaca dochodzi do lepszej cyrkulacji powietrza. Young Special tworzy doskonałe warunki podczas snu, zapewnia stabilne i zdrowe podparcie ciała na całej długości. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu z dodatkiem włókien srebra o właściwościach antybakteryjnych. Produkt dostępny w rozmiarze 90x160.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rozrolowany, zapakowany w stretch. Materac dostępny z rabatem 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Special Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość