Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 409,00 zł 845,40 zł

Materac Flamenco z wkładem sprężynowym typu Multipocket o dwóch stronach z odmienną twardością. Materac w pokrowcu Velvet.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 1 845,40
1 409,00

Wysokiej jakości materac Flamenco od szwedzkiego producenta Hilding. Zapewnia komfort i wygodę podczas snu, tworząc stabilną powierzchnię idealnie podpierającą kręgosłup w każdym punkcie. Wkład materaca opiera się na sprężynach typu Multipocket umieszczonych w osobnych woreczkach, które pracują indywidualnie, niezależnie od siebie. Warstwy komfortowe w materacu Flamenco tworzy pianka lateksowa i wysokoelastyczna. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Velvet z naturalnymi probiotykami chroniącymi przed alergenami.
UWAGA! Materac nowy w stanie bardzo dobrym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość