Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 055,60 zł

Wysokiej jakości materac Puls marki Pan Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 055,60
2 639,00

Innowacyjny materac Puls zapewniający niezwykle wygodny i komfortowy sen. Wkład materaca tworzy kombinacja najwyższej jakości materiałów, gwarantujących odpowiednie podparcie sprężyn typu Multipocket, elastycznej pianki Flexifoam, sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz dopasowującej się do kształtu ciała pianki termoelastycznej Visco. Materac Puls to stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości oraz wysoka higiena podczas snu. Budowa materaca zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki której we wnętrzu zachowane zostaje czyste i świeże środowisko snu. Materac dostępny w wysokiej jakości zdejmowanym pokrowcu, która nadaje się do prania w 30 st.C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Pokrowiec może się różnić od przedstawionego na grafikach. Materac dostępny z rabatem 60%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC