Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 676,35 zł

Piankowo-sprężynowy materac Original Multi w przewiewnym pokrowcu Probiotic.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Probiotic 2 1 676,35
2 579,00

Original Multi to materac, którego wypełnienie bazuje na wkładzie kieszeniowym. Każda ze sprężyn o niewielkiej średnicy znajduje się w osobnej kieszeni i ugina indywidualnie w zależności od zwiększonego nacisku. Materac cechuje się dzięki temu elastycznością punktową i podziałem na strefy o różnej twardości, które doskonale podpierają każdą część ciała. Wkład ten jest obudowany dwoma rodzajami pian o innych właściwościach. Z jednej strony jest to warstwa lateksu o grubości 3 cm, a z drugiej pianka wysokoelastyczna o wysokości 5 cm. Lateks jest bardzo elastyczny i higieniczny, a pianka odporna na deformacje. Obie powierzchnie powinny być użytkowane naprzemiennie. Pozwoli to na wydłużenie żywotności produktu. Materac jest dostępny w pokrowcu Probiotic z poprzedniej kolekcji – brak taśmy 3D.. Wysokość: ok. 22 cm.
UWAGA! Materac nowy z poprzedniej kolekcji, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość