• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ENYO JANPOL 180x210 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

3 939,00 zł 2 757,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 757,30 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Enyo Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 180x210 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Enyo, stworzony przez firmę Janpol, to idealny wybór dla osób, które priorytetowo traktują komfortowy sen i dbają o swoje zdrowie. Jego konstrukcję stanowią sprężyny kieszeniowe, pracujące niezależnie od siebie, co zapewnia elastyczność punktową oraz równomierne podparcie. Dodatkowo, trzy rodzaje pianek - poliuretanowa, wysokoelastyczna i termoelastyczna - odpowiadają za idealne dopasowanie do kształtu ciała i stabilizację kręgosłupa, co gwarantuje zdrowy sen każdej nocy. Do materaca został dołączony higieniczny pokrowiec Tencel. Można go zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Enyo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL