Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 510,00 zł 2 008,00 zł

Piankowy materac Enyo Janpol w rozmiarze 180x200 i zdejmowanym pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 2 008,00
2 510,00

Enyo to piankowo-sprężynowa propozycja materaca z kolekcji Janpol. Centralną część materaca budują wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe. Każda sprężynka umieszczona została w osobnym woreczku, zapewniając indywidualne podparcie ciała na całej długości. Enyo jest materace dwustronnym, w którym obie powierzchnie wyróżniają się odmiennymi właściwościami. Po jednej stronie zastosowano wysokoelastyczną pianką, zapewniającą stabilność podparcia, natomiast po drugiej komfortową piankę termoelastyczną, która pod wpływem temperatury ciała i nacisku idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Materac dostępny w pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, pokrowiec po praniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Enyo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL