• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac KOŁYSANKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

459,00 zł 344,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 344,25 zł

Materac Kołysanka w pokrowcu Heros. Wymiary: 70x140 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kołysanka to materac przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Wkład materaca buduje pianka Flexifoam, która po jednej stronie wzmocniona została warstwą kokosu. Takie zastosowanie pozwoliło na stworzenie produktu o dwóch stronach z odmiennym stopniem twardości. Doskonale nadaje się dla niemowlaków w pierwszych miesiącach życia oraz dla nieco starszych dzieci. Zapewnia prawidłowe podparcie ciała i zdrowy rozwój kręgosłupa. Materac w pokrowcu Heros. Produkt posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w oryginalnej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Kołysanka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING