Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac KOŁYSANKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

399,00 zł 339,15 zł

Materac Kołysanka w pokrowcu Heros o dwóch stronach użytkowych.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KOŁYSANKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Heros 1 339,15
399,00

Kołysanka to materac przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Wkład materaca buduje pianka Flexifoam, która po jednej stronie wzmocniona została warstwą kokosu. Takie zastosowanie pozwoliło na stworzenie produktu o dwóch stronach z odmiennym stopniem twardości. Doskonale nadaje się dla niemowlaków w pierwszych miesiącach życia oraz dla nieco starszych dzieci. Zapewnia prawidłowe podparcie ciała i zdrowy rozwój kręgosłupa. Materac w pokrowcu Heros. Produkt posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGA! Materac nowy w stanie idealnym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Kołysanka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż