Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac BLUES HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

799,00 zł 399,00 zł

Materac nawierzchniowy Blues Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BLUES HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 399,00
799,00

Miękkie i sprężyste materace nawierzchniowe to świetne rozwiązanie, aby odświeżyć swój stary sypialniany materac. Model Blues Hilding został wyprodukowany z wykorzystaniem pianki lateksowej, dlatego bardzo dobrze dopasowuje się do ciała użytkownika. Dodatkowo odpowiednie właściwości tego materiału zapobiegają rozwijaniu się roztoczy czy innych drobnoustrojów w materacu. Model ma zdejmowany pokrowiec Tencel, dlatego można go prać w maksymalnej temperaturze 60 st. C i w prosty sposób zadbać o świeżość.
UWAGA! Materac w bardzo dobrym stanie, w opakowaniu zastępczym. Widoczna plama po czyszczeniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Blues Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week