Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac BLUES HILDING 80x200 nawierzchniowy – OUTLET

429,00 zł 364,65 zł

Lateksowy materac nawierzchniowy Blues Hilding. Materac dostępny w pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BLUES HILDING 80x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 1 364,65
429,00

Materace nawierzchniowe wykorzystywane są jako warstwa, której zadaniem jest wyrównanie powierzchni materaca głównego lub zmiana stopnia twardości powierzchni spania. Hilding Blues to propozycja lateksowego materaca nawierzchniowego, który wpływa na podniesienie komfortu podczas snu. Lateks jest materiałem o właściwościach antybakteryjnych, dzięki czemu zapewnia ochronę przed rozwojem i gromadzeniem alergenów. Tworzy również stabilną powierzchnię zapewniającą prawidłowe podparcie kręgosłupa. Materac dostępny w pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Blues Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość