Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac BABY NATUR MATERASSO 80x190 dziecięcy – OUTLET

909,00 zł 727,20 zł

Materac dziecięcy Baby Natur w pokrowcu. Wymiary: 80x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BABY NATUR MATERASSO 80x190 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 80x190 1 727,20
909,00

Materac Baby Natur jest modelem, w którym zastosowano najwyższej jakości materiały bezpieczne dla najmłodszych. Podstawę stanowi pianka Biogreen o wysokości 10 cm. Ten ekologiczny materiał zawiera ekstrakt z aloesu, który eliminuje bakterie i roztocza z posłania. Wypełnienie uzupełniono dodatkowo warstwą pianki Polargel. Jej żelowa struktura pochłania nadmiar ciepła i pozwala utrzymać temperaturę powierzchni materaca na właściwym poziomie. Materac jest elastyczny oraz właściwie podpiera stale kształtujące się ciało dziecka.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Baby Natur Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO