Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac JIVE HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET

399,00 zł 339,15 zł

Nawierzchniowy materac Jive w rozmiarze 120x200 w zdejmowanym pokrowcu Tencel lub Elips.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac JIVE HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Tencel 5 339,15
399,00

Materac nawierzchniowy Jive w całości tworzy pianka wysokoelastyczna HR. Jest to materiał zapewniający komfort i wygodę podczas snu. Charakteryzuje się sprężystością oraz nadaje powierzchni spania odpowiednią miękkość. Doskonale podpiera ciało, zapewniając utrzymanie kręgosłupa w stabilnej pozycji przez całą noc. Zaletą tego materiału jest wysoka przepuszczalność powietrza, która przekłada się na czystość i świeżość w obrębie produktu. Materac nawierzchniowy może być wykorzystany jako dodatkowa warstwa na materac główny lub jako osobny produkt, który doskonale sprawdzi się w podróży. Do materaca dołączony został pokrowiec Tencel lub Elips.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Jive Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż