• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

999,00 zł 666,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 666,00 zł

Kieszeniowy materac Zorba z kolekcji Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Zorba Hilding to połączenie wysokiej jakości sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, elastycznej pianki Flexifoam oraz higienicznego lateksu. Tworzy doskonałe warunki podczas snu. Ciało podparte jest stabilnie w każdym punkcie, a elastyczne i miękkie pianki wpływają na odpowiedni komfort w trakcie odpoczynku. Materac Zorba to w pełni bezpieczny produkt dla alergików. Poszczególne warstwy charakteryzują się doskonałą przepuszczalnością powietrza, dzięki której w obrębie materaca pozostaje zachowane czyste środowisko snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Brak uszkodzeń. Pokrowiec wymaga odświeżenia. W zestawie ochronna nakładka wodoodporna. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 333 zł. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Białystoku, przy ul. Przędzalnianej 31. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING