Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

739,00 zł 517,30 zł

Sprężynowy materac Zorba marki Hilding w wysokiej jakości zdejmowanym pokrowcu Medicott.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Medicott 4 517,30
739,00

Materac Zorba Hilding to połączenie wysokiej jakości sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, elastycznej pianki Flexifoam oraz higienicznego lateksu. Tworzy doskonałe warunki podczas snu. Ciało podparte jest stabilnie w każdym punkcie, a elastyczne i miękkie pianki wpływają na odpowiedni komfort podczas snu. Materac Zorba to w pełni bezpieczny produkt dla alergików. Poszczególne warstwy charakteryzują się doskonałą przepuszczalnością powietrza, dzięki której w obrębie materaca zachowane zostaje czyste środowisko snu. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Medicott.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż