Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ENYO JANPOL 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 126,00 zł 1 700,80 zł

Piankowy materac Enyo Janpol w rozmiarze 140x200 i zdejmowanym pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ENYO JANPOL 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 700,80
2 126,00

Materac Enyo Janpol został stworzony z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym sen staje się zdrowy i odprężający. Wbudowane sprężyny kieszeniowe oraz specjalne pianki powodują uginanie się materaca tylko w miejscach  nacisku — Enyo idealnie dopasowuje się do sylwetki, aby zapewnić użytkownikowi wygodny sen. Dodatkowo wcześniej wspomniane sprężyny kieszeniowe zostały umieszczone w osobnych woreczkach, aby maksymalnie zwiększyć komfort eksploatowania. Trzy rodzaje pianek zapewniają także stabilne podparcie ciała podczas snu, dzięki któremu kręgosłup dostanie zasłużony odpoczynek po całym dniu pracy. Materac jest dostępny w antyalergicznym pokrowcu Tencel.
UWAGA! Pokrowiec po praniu. Nie ma widocznych śladów po plamach. Występują miejscowe zmechacenia z jednej strony. Na materac został nałożony 20% rabat. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Enyo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL