• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac VISCOGREEN LUX H2 MATERASSO 180x200 piankowy – OUTLET

4 720,00 zł 3 068,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 068,00 zł

Materac piankowy Viscogreen Lux o twardości H2 w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Viscogreen Lux marki Materasso to model dwustronny o właściwościach prozdrowotnych. Jego wkład stanowi połączenie dwóch wysokiej jakości pianek, które zapewniają właściwe podparcie ciała oraz komfortowy sen. Pianka Biogreen wyróżnia się trwałością i odpornością na odkształcenia, tworząc stabilną powierzchnię do wypoczynku. Natomiast termoelastyczna pianka Viscogreen, reagując na nacisk i ciepło ciała, idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, otulając ją w przyjemny sposób.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO