Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN LUX H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

4 197,00 zł 3 147,75 zł

Materac piankowy Viscogreen Lux o twardości H2 w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCOGREEN LUX H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Twardość: H2 1 3 147,75
4 197,00

Piankowy materac Viscogreen Lux marki Materasso to dwustronny model o właściwościach zdrowotnych. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch jakościowych pianek, które zapewniają prawidłowe podparcie ciała, przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Pianka Biogreen charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu tworzy stabilną powierzchnię do odpoczynku. Termoelastyczna pianka Viscogreen z kolei pod wpływem nacisku i temperatury ciała doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, przyjemnie ją otulając.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w oryginalnej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO