Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac SAFETY SMYK HILDING 70x140 dziecięcy - OUTLET

499,00 zł 449,10 zł

Materac Safety Smyk przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Materac w rozmiarze 70x140.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SAFETY SMYK HILDING 70x140 dziecięcy - OUTLET Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Lotus 1 449,10
499,00

Materac Safety Smyk to innowacyjny model dedykowany dla niemowlaków i dzieci. Materac wyróżnia się łódeczkowatym kształtem, boki materaca są podniesione, dzięki czemu zapewnia w pełni bezpieczny sen dla dziecka. Wkład materaca tworzy nowoczesna pianka Velvet Touch o antybakteryjnych właściwościach oraz świetnej wentylacji. Skutecznie redukuje ilość alergenów. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Lotus, który chroni przed rozwojem pleśni i grzybów. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 70x140.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Produkt dostępny z rabatem w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Safety Smyk Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość