Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

2 279,00 zł 1 595,30 zł

Twardy materac piankowy Foxtrot marki Hilding. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Italiano 1 1 595,30
2 279,00

Materac Foxtrot to jeden z twardszych modeli dostępnych w ofercie Hilding. Wkład materaca w całości zbudowany jest z wysokoelastycznej pianki. Jest to elastyczny i sprężysty materiał, który zapewnia odpowiednie podparcie ciała na całej długości. Dzięki specjalnym nacięciom powierzchnia materaca zyskuje kilka stref o zróżnicowanej twardości. Niejednorodna struktura pianki wysokoelastycznej wpływa również na zachowanie świetnej wentylacji wewnątrz produktu. Redukowana jest ilość kurzu oraz innych alergenów. Foxtrot polecany jest osobom preferującym sen na nieco twardszej powierzchni snu, jak również osobom o wadze przekraczającej 80 kg. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 180x200.
UWAGA! Materac w rolce, małe rozcięcie i ślad po markerze. Produkt objęty rabatem w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż