Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-65%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

2 500,00 zł 875,00 zł

Materac piankowo-lateksowy Latino w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 875,00
2 500,00

Materac Latino tworzy połączenie dwóch rodzajów pianek: lateksowej i Velvet Touch. Model Latino to stabilne oraz komfortowe podarcie ciała, w pełni bezpieczne dla alergików. Materac cechuje się właściwościami zapewniającymi higieniczne warunki podczas snu. Skutecznie chroni bowiem przed gromadzeniem się i rozwijaniem alergenów w jego wnętrzu. Materac, za sprawą pianki Velvet Touch, doskonale dostosowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, zapewniając przyjemne otulenie w trakcie odpoczynku.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 65%. Materac można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 10a (Galeria HOMEPARK FRANOWO). Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Latino Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż