Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
MATERASSO
Black Week

Materac KOMODOR BIO-EX H3 MATERASSO 180x200 kieszeniowy

2 297,00 zł 1 148,00 zł

Wysokiej jakości materac Komodor Bio-Ex o właściwościach rehabilitacyjnych z wkładem ze sprężyn kieszeniowych oraz dwóch rodzajów pianek.

Rozmiar:
Twardość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Komodor Bio-Ex jest materacem, w którym każda ze stron charakteryzuje się odmiennymi właściwościami. Jedna ze stron obłożona jest materiałem wysokoelastycznym. Cechuje się on doskonałą przewiewnością oraz tworzy stabilną powierzchnię, dzięki której ciało podparte jest prawidłowo na całej długości. Drugą stronę materaca tworzy pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury użytkownika oraz naciskowi doskonale dopasowuje się do sylwetki. Natomiast rdzeń materac opiera się na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych, które pracują indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 180x200 oraz stopniu twardości H3.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, jedna mała dziurka na boku pokrowca. Materac dostępny z rabatem 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Komodor Bio-Ex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Black Week