Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

4 713,00 zł 3 063,45 zł

Komfortowy materac Tempo marki Pan Materac. Materac dostępny w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 3 063,45
4 713,00

Materac Tempo to wysokiej jakości piankowy model, który zbudowany jest z najlepszych materiałów. Podstawę materaca tworzy sprężysta i trwała pianka wysokoelastyczna, która odpowiada za stabilność podparcia podczas snu. Specjalne nacięcia na piance tworzą powierzchnię o wielu strefach twardości, dzięki czemu każda część ciała ma zapewnione odpowiednie podparcie. Jako warstwę wierzchnią wykorzystano dopasowujący się pod wpływem temperatury i nacisku materiał Visco. Jest to innowacyjna pianka, która delikatnie otula ciało podczas snu. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 180x200.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość