Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FUNKY HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

809,00 zł 687,65 zł

Materac piankowy Funky Hidling w pokrowcu Young. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FUNKY HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Young 2 687,65
809,00

Materac Funky marki Hilding to model dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży. Wkład materaca jest zbudowany z dwóch warstw pianki Flexifoam, które cechują się odmiennym stopniem twardości, dzięki czemu materac Funky można użytkować obustronnie, w zależności od potrzeb. Na piankach wykonano specjalne nacięcia, które tworzą optymalne warunki do cyrkulacji powietrza, dlatego w materacu zostaje zachowane czyste środowisko snu. Ponadto materiały zastosowane w materacu zapewniają idealne podparcie ciała na całej długości, tym samym dbając o zdrowy i regenerujący odpoczynek. Materac dostępny w pokrowcu Young, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C..
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Brak oryginalnej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż