Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FUNKY HILDING 90x190 piankowy – OUTLET

739,00 zł 628,15 zł

Piankowy materac Funky dedykowany dla dzieci i młodzieży. Materac w rozmiarze 90x190.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FUNKY HILDING 90x190 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x190, Pokrowiec: Young 1 628,15
739,00

Materac Funky marki Hilding to model dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży. Wkład materaca zbudowany jest z dwóch warstw pianki Flexifoam, które cechują się odmiennym stopniem twardości, dzięki czemu materac Funky można użytkować obustronnie w zależności od potrzeb. Na piankach wykonano specjalne nacięcia, które tworzą optymalne warunki do cyrkulacji powietrza, dzięki czemu w materacu zachowane zostaje czyste środowisko. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 90x190.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, rozrolowany. Materac dostępny w obniżonej cenie o 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż