• Wyprzedaż!
Outlet
MOLLYFLEX

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX 140x200 piankowy – OUTLET

6 700,00 zł 4 690,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 690,00 zł

Piankowy materac Nuvola Lusso z kolekcji Mollyflex. Materac w rozmiarze 140x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Nuvola Lusso w całości jest zbudowany z wysokiej jakości pianek. Podstawę materaca tworzy kombinacja dwóch pianek Newlatex o wysokim poziomie sprężystości oraz wytrzymałości. Materiał ten stanowi także dodatkową stabilną bazę dla warstwy komfortowej z pianki Viscofoam Waterlily. Materac zapewnia optymalne podparcie ciała, idealnie dostosowując się do sylwetki użytkownika. Ponadto równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni, dlatego dba o zdrowy i spokojny odpoczynek przez całą noc.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie, bez zabrudzeń. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Nuvola Lusso Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX