Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX
Nowość

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX 180x200 piankowy – OUTLET

6 532,00 zł 4 899,00 zł

Wysokiej jakości piankowy materac Nuvola Lusso marki Mollyflex. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 4 899,00
6 532,00

Materac Nuvola Lusso zbudowany jest w całości z wysokiej jakości pianek. Podstawę materaca tworzy kombinacja dwóch pianek Newlatex o wysokiej sprężystości oraz wytrzymałości. Tworzą stabilną bazę dla warstwy komfortowej z pianki Viscofoam Waterlily. Materac zapewnia optymalne podparcie ciała, idealnie dostosowując się do sylwetki użytkownika. Równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Materac dostępny jest w wyjątkowym pokrowcu z włókna celulozowego oraz pianki Polygel i Visco I-fo@m z kapsułkami żelowymi. Materac w rozmiarze 180x200.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym z jedną małą dziurką. Materac dostępny z rabatem 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Nuvola Lusso Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX
Nowość