Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
CUREM

Materac .EXE CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 311,60 zł

Materac piankowy .EXE z kolekcji Curem w rozmiarze 80x200 cm. 

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .EXE CUREM 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 2 311,60
5 779,00

Materac .Exe Curem to wysokiej jakości produkt, w którym połączone zostały trzy innowacyjne materiały Serena, Visco i Fusion. Materac doskonale podpiera ciało, idealnie dopasowując się do sylwetki użytkownika. Zastosowanie innowacyjnej technologii SAT pozwala na regulację siły nacisku zwrotnego, dzięki czemu nacisk na poszczególne części ciała zostaje zredukowany. Materac .Exe cechuje aż siedem stref twardości w obrębie jednej powierzchni. Zapewnia on wygodny i komfortowy odpoczynek.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 60%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Komornikach, przy ul. Poznańskiej 140. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac .Exe Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
CUREM