• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac WENUS JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET

677,00 zł 473,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 473,90 zł

Materac kieszeniowy Wenus z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Główny wkład materaca Wenus Janpol został wykonany z elastycznych i wytrzymałych sprężyn, które umieszczono w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu każda z nich doskonale dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika. Dodatkowo sprężyny umożliwiają swobodny przepływ powietrza przez materac, co redukuje ryzyko gromadzenia się alergenów wewnątrz. Po obu stronach środkowej warstwy znajduje się udoskonalona pianka poliuretanowa, która jest znacznie bardziej trwała niż inne tego typu materiały i zachowuje swoje właściwości przez długie lata. Materac posiada miękki pokrowiec Smart, który można łatwo zdjąć i prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL