Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 120x200 kieszeniowy – OUTLET

3 808,00 zł 2 284,80 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 120x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 120x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 120x200 1 2 284,80
3 808,00

Air Hybrid Gel to materac, którego wkład budują jakościowe sprężyny kieszeniowe, działające indywidualnie, w zależności od miejsca nacisku. Wygodne warstwy stanowią także trwałe pianki: antyalergiczny lateks oraz regulująca temperaturę podczas snu innowacyjna pianka Eliocell. Taka budowa zapewnia, obok prawidłowego podparcia ciała, wysoce higieniczne warunki w trakcie regeneracji organizmu. Pomiędzy warstwami dochodzi do ciągłej wymiany powietrza, dzięki czemu we wnętrzu nie gromadzą się niebezpieczne alergeny. Zaletą materaca Air Hybrid Gel są również dwie strony użytkowe, dlatego z łatwością można wybrać tę, która najbardziej pasuje do preferencji użytkownika.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC