• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 120x200 piankowy – OUTLET

3 409,00 zł 2 386,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 386,30 zł

Materac piankowy Rumba w zdejmowanym pokrowcu Elips. Materac w rozmiarze: 120x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba jest oparty na innowacyjnej pianie wysokoelastycznej Velvet Touch, stworzonej przez inżynierów firmy Hilding. Ta wyjątkowo sprężysta pianka jest miękka w dotyku i oferuje optymalną twardość. Dzięki specjalnemu profilowaniu i nacięciom, zapewnia właściwą wentylację wkładu i wydzielają siedem stref różnej twardości. Ten zabieg ma na celu zapewnienie silniejszego wsparcia w obszarach największego nacisku na materac. Dodatkowo, miękka pianka Visco uzupełnia całą konstrukcję. Materac Hilding Rumba gwarantuje doskonałe podparcie, dopasowując się indywidualnie do każdego użytkownika, niezależnie od pozycji snu (kręgosłup pozostaje w linii prostej). Pianka termoelastyczna nie tylko zapobiega ograniczeniu przepływu krwi w organizmie, ale także redukuje napięcie mięśni, ułatwiając ich regenerację. W zestawie pokrowiec Elips, który można prać w temperaturze 60°C. 
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w folii zastępczej. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny