Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 100x220 piankowy – OUTLET

4 138,00 zł 1 655,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 655,20 zł

Materac piankowy Rumba w zdejmowanym pokrowcu Medicott Velur. Materac w rozmiarze: 100x220 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RUMBA HILDING 100x220 piankowy – OUTLET Pokrowiec: Medicott Velur, Rozmiar: 100x220 1 1 655,20
4 138,00

Wkład materaca Rumba składa się z dwóch trwałych i niezwykle komfortowych pianek. Innowacyjna pianka Velvet Touch charakteryzuje się podwyższoną sprężystością, gwarantującą optymalne podparcie sylwetki. Siedem stref o zróżnicowanej twardości, które uzyskano dzięki specjalnym nacięciom na powierzchni materiału, zapewnia stabilną i optymalną pozycję snu przez całą noc. Górną warstwę wypełnienia stanowi pianka termoelastyczna, reagująca na nacisk i temperaturę ciała użytkownika. Idealne dopasowanie wkładu do sylwetki bezpośrednio przekłada się na zdrowy oraz spokojny sen. Do materaca dołączony został pokrowiec Medicott Velur, który należy prać w temperaturze nieprzekraczającej 30 st. C.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko, w oryginalnym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 60%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny