Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac PULSE ELEGANT JANPOL 90x190 lateksowy – OUTLET

3 031,00 zł 2 121,70 zł

Materac lateksowy Pulse Elegant z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Biaxial. Materac w rozmiarze: 90x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULSE ELEGANT JANPOL 90x190 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 90x190, Pokrowiec: Biaxial 1 2 121,70
3 031,00

Pulse Elegant jest modelem, w którym zastosowano połączenie dwóch materiałów o odmiennych właściwościach. Pianka lateksowa cechuje się antyalergicznością i odpornością na deformacje. Umieszczona pod nią pianka wysokoelastyczna posiada natomiast podział na siedem stref twardości, dzięki którym właściwie podpiera ciało użytkownika w każdym punkcie. Porowata struktura materiału dodatkowo korzystnie wpływa na cyrkulację powietrza w produkcie. Obie strony materaca nadają się do użytku i warto je regularnie zmieniać, aby maksymalnie wydłużyć żywotność modelu. Materac w pokrowcu Biaxial, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 30 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Pulse Elegant Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL