Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac PULSE ELEGANT JANPOL 80x190 lateksowy – OUTLET

2 179,00 zł 1 307,40 zł

Materac wypełniony dwoma rodzajami materiałów: lateksem i pianką wysokoelastyczną. Materac w pokrowcu Biaxial.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULSE ELEGANT JANPOL 80x190 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x190, Pokrowiec: Biaxial 1 1 307,40
2 179,00

Pulse Elegant jest modelem w którym zastosowało połączenie dwóch materiałów o odmiennych właściwościach. Pianka lateksowa cechuje się antyalergicznością i odpornością na deformacje. Umieszczona pod nią pianka wysokoelastyczna posiada natomiast podział na siedem stref komfortu, dzięki którym właściwie podpiera ciało w każdym punkcie. Porowata struktura materiału wpływa korzystnie na przepływ powietrza w produkcie. Obie strony materaca nadają się do użytku i należy je regularnie zmieniać. Do produktu przynależy higieniczny pokrowiec nadający się do prania. Materac w pokrowcu Biaxial.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie idealnym. Materac dostępny z rabatem 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Pulse Elegant Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL