Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 629,00 zł 977,40 zł
Materac kieszeniowy Pasodoble z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PASODOBLE HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 977,40
1 629,00

Materac Pasodoble marki Hilding został wyposażony w aż siedem stref twardości, dzięki czemu perfekcyjnie podpiera całe ciało użytkownika podczas snu czy odpoczynku. W produkcie zastosowano piankę Flexifoam, włókno kokosowe oraz włókno Sizal, które w połączeniu tworzą idealne miejsce na codzienny relaks. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu sprężyn kieszeniowych, pozwoliło na zapewnienie użytkownikowi perfekcyjnego wypełnienia wszystkich krzywizn kręgosłupa. Model należy do materacy o wysokim stopniu twardości, dlatego najlepiej sprawdzi się w przypadku osób preferujących nieco twardsze podłoże do regeneracji organizmu.
UWAGA! Materac zabrudzony w dwóch miejscach. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Warszawie, przy placu Szwedzkim 3, 05-090 Janki. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny