Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

2 129,00 zł 1 490,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 490,30
2 129,00

Materac Pasodoble marki Hilding został wyposażony w aż siedem stref twardości, dzięki czemu perfekcyjnie podpiera całe ciało użytkownika podczas snu czy odpoczynku. W produkcie zastosowano piankę Flexifoam, włókno kokosowe oraz włókno Sizal, które w połączeniu tworzą idealne miejsce na codzienny relaks. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu sprężyn kieszeniowych pozwoliło na zapewnienie użytkownikowi perfekcyjnego wypełnienia wszystkich krzywizn kręgosłupa. Model należy do materacy o wysokim stopniu twardości, dlatego najlepiej sprawdzi się w przypadku osób preferujących nieco twardsze podłoże do regeneracji organizmu. Materac umieszczono w jakościowym pokrowcu Velvet, odpowiednim do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym, rozrolowany. Brak oryginalnej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny