Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

1 899,00 zł 1 424,25 zł

Kieszeniowy materac Pasodoble Hilding, zapewniający znakomite podparcie i komfortowy odpoczynek. Materac dostępny w pokrowcu Velvet.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 424,25
1 899,00

Materac Pasodoble marki Hilding posiada siedem stref twardości. W produkcie zastosowano także piankę Flexifoam, włókno kokosowe oraz włókno Sizal. Model należy do materacy o wysokim stopniu twardości. Warto podkreślić również zalety pianki Flexifoam, która zapewnia produktowi elastyczność oraz miękkość. Do materaca dołączony został pokrowiec Velvet, który można bardzo łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Wysokość materaca wynosi ok. 23 cm. Całość jest bardzo stabilna i gwarantuje bardzo przyjemny odpoczynek.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny