Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac DEMETER JANPOL 180x200 lateksowy – OUTLET

2 806,00 zł 2 244,80 zł

Materac piankowy z wypełnieniem z lateksu. Produkt o przeznaczeniu rehabilitacyjnym w pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DEMETER JANPOL 180x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 2 244,80
2 806,00

Materac Demeter wykonany jest w całości z pojedynczego, profilowanego bloku pianki lateksowej. Na powierzchni materiału wykonane zostały specjalne nacięcia, które tworzą strefy o zróżnicowanej twardości, umożliwiając dokładne dopasowanie się produktu do krzywizny ciała oraz jego stabilne podparcie. Otwartokomórkowa budowa sprawia, że lateks jest wyjątkowo trwałym materiałem. Wkład utrzymuje swoje niezmienione właściwości oraz sprężystość przez wiele lat. Tworzywo cechuje się dużą przewiewnością i antybakteryjnością, które zostaną docenione szczególnie przez alergików. Pianka zalecana jest dla klientów borykających się z bólami kręgosłupa. Do produktu dołączony został przyjemny w dotyku pokrowiec Silver Protect.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym, pokrowiec prany, 4 dziurki w pokrowcu. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Demeter Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość