Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

2 259,00 zł 1 355,40 zł

Materac Original Thermo z wkładem z pianki termoelastycznej. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 355,40
2 259,00

Materac Original Thermo został wykonany z wysokoelastycznej pianki, na której wykonane zostały specjalne nacięcia nadające powierzchni spania aż 7 stref twardości. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne podparcie ciała na całej długości. Dodatkowo w materacu znajduje się pianka termoelastyczna, odpowiadająca za jego komfort i miękkość. Materac idealnie dostosowuje się do naturalnych krzywizn, zapewniając stabilne podparcie kręgosłupa, dlatego świetnie sprawdzi się u osób, którym dolegają bóle oraz inne dolegliwości.
UWAGA! Materac zrolowany. Widoczne małe rozdarcie. Produkt dostępny z rabatem 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC