Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

5 515,00 zł 3 309,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 309,00 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 3 309,00
5 515,00

Materac Tempo z kolekcji Pan Materac to solidny model z piankowym wkładem, zapewniający komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Siedem stref twardości jest gwarancją stabilnego podparcia ciała użytkownika na całej długości. Warstwa z pianki Visco natomiast, pod wpływem temperatury i nacisku, idealnie dopasowuje się do krzywizn kręgosłupa śpiącego, zapewniając delikatne otulenie podczas odpoczynku. Materac ten jest polecany alergikom. Budowa materaca oraz materiały, z jakich został wykonany, zapewniają bowiem środowisko wolne od kurzu i roztoczy.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC