Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac KLIO JANPOL 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

988,00 zł 839,80 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Klio z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KLIO JANPOL 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Smart 1 839,80
988,00

Materac Klio to kieszeniowo-piankowy model z kolekcji Janpol. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni, uzyskano ich indywidualne działanie. Sprężyny tworzą powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki czemu ciało użytkownika jest stabilnie podparte na całej długości. Dla zwiększenia komfortu odpoczynku sprężyny zostały dwustronnie obłożone pianką poliuretanową, która zapewnia odpowiednią elastyczność wygodnego podłoża do snu i odpoczynku. Pianka ma właściwości antyalergiczne oraz wysoki poziom odporności na odkształcenia, dzięki czemu materac jest odpowiedni do wieloletniego użytkowania. Całość umieszczono w miękkim pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w idealnym stanie, w zastępczej folii, rozrolowany. Na materac został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Klio Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL